Hrajte v súťaži Vyber si, čo chceš o LP platňu nezabudnuteľného Karola Duchoňa!


Vydavateľstvo OPUS vydáva v týchto dňoch prvý radový album legendárneho a ikonického slovenského speváka Karola Duchoňa, ktorý vyšiel v roku 1974. Takmer po päťdesiatich rokoch vychádza znova vo vinylovej reedícii. Vy ho môžete mať doma.

Počúvajte tento týždeň "Popoludnie s Martinou a Milanom" a zapojte sa do súťaže "Vyber si, čo chceš", vyplňte formulár a ste v hre o krásne tričko Rádia Vlna a skvelú LP platňu Karola Duchoňa. 

Album, o ktorý hráte je zostavený z jeho dobových hitov, z ktorých asi polovicu tvoria prevzaté a pretextované zahraničné piesne a ďalšiu polovicu nové pôvodné skladby slovenských autorov.

Album je ukážkou jedinečného interpretačného majstrovstva speváka, ktorý je dnes, 35 rokov po svojej smrti, najlukratívnejším a najžiadanejším umelcom Opusu.

Po minuloročnom predajnom úspechu 3CD kompletu Karol Duchoň 70 Opus 1970 - 1985, sa vydavateľstvo rozhodlo postupne tento rok vydať a zároveň ponúknuť fanúšikom Karola Duchoňa aj jednotlivé vinylové reedície jeho radových albumov.

Prvý z nich, s názvom Karol Duchoň, sa objavil na hudobnom trhu už 26. februára 2021.

Zdroj: Rádio Vlna