Tenista ANDY MURRAY prišiel o spotené tenistky aj o obrúčku!


Teraz prosí "zlodeja", aby mu vrátil aspoň prsteň.

Zdroj: instagram.com/andymurray

Britskému tenistovi Andymu Murraymu (34) zmizli počas prípravy na turnaj ATP v Indian Wells tenisky. Zrejme by ich bol aj oželel, keby k nim nemal priviazanú aj obrúčku. Teraz prostredníctvom sociálnych sietí prosí o jej vrátanie, aby si "vyžehlil" veci doma.

Trojnásobný grandslamový víťaz si cez noc nechal obuv vysušiť pod autom, ale ráno ju tam už nenašiel. Na to, že mu chýba aj niečo cennejšie, ho upozornil až fyzioterapeut. 

"Po večeri som sa vrátil do auta a nevoňalo to tam najlepšie. Nechal som si tam tenisky, ktoré boli v 39-tich stupňoch Celzia dosť spotené. V hotelovej izbe nemám balkón, takže som si ich dal pod auto, aby boli na vzduchu. Musel som si kúpiť nové tenisky inej značky, to nie je koniec sveta, aj keď to nie je ideálne. Pred tréningom sa ma však fyzioterapeut spýtal, kde mám obrúčku. Nemôžem s ňou hrať, preto som ju mal priviazanú k teniskám. Ukradli mi aj obrúčku a nemusím zdôrazňovať, že doma sa to nestretlo s veľkým pochopením," napísal Murray na svojom instagrame.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Andy Murray (@andymurray)

Zdroj: TASR