Nový módny trend: Čo by na to povedali naše staré mamy? A dovolili by ste vášmu dieťaťu si "toto" kúpiť?


Ak máte pocit, že si vás nikto nevšíma, kúpte si tieto nohavice.

Na netradičné módne vychytávky sme si už zvykli, tá najnovšia je však naozaj ťažkým orieškom. Staršie generácie pre ňu s veľkou pravdepodobnosťou nenájdu pochopenie, tie mladšie zase budú musieť siahnuť po značnej dávke odvahy.

Na svete sú "nové rifle" s príznačným názvom – WET PANTS DENIM. Preložené do našej rodnej reči, ide o nohavice s mokrým efektom (vzhľadom), ktoré by mohli ľudí okolo vás poriadne zmiasť. Priamo v rozkroku sa totiž nachádza veľká škvrna, ktorá už pri prvom pohľade okamžite evokuje, že sa vám „asi“ stala nepríjemná nehoda a toaleta bola v tej chvíli zrejme veľmi ďaleko.

A čo táto „trendy“ škvrna stojí?

Cena nohavíc s mokrým efektom sa pohybuje okolo 60 eur. Záujemcovia si síce môžu vybrať až z troch druhov, určite najoriginálnejšie a najviac priťahujúce pohľady verejnosti však budú rifle v bielom prevedení so žltou škvrnou.

To najlepšie na záver! Americká spoločnosť, ktoré spomínané rifle predáva, umožňuje svojim zákazníkom, aby si priniesli vlastné nohavice a ušetrili. Zamestnanci im totiž v duchu hesla - mokrý vzhľad, ale pocit sucha - vyrobia moderné rifle za polovičnú cenu!

Zdroj: www.novinky.cz