Skupina Vidiek v novej skladbe vyzýva, aby sme sa dohodli a zahodili spory!


Kapela Vidiek, ktorú na slovenskej scéne vnímame ako jednu z jej legiend, prichádza s horúcou novinkou! Aktuálna skladba dostala názov DOHODNIME SA. Pod hudbu aj text sa podpísal gitarista Richard Jajcay

„Dohodnime sa na mieri,“ spieva v nej frontman kapely Jano Kuric. Kapela už k skladbe stihla predstaviť aj videoklip. „Pieseň je o tom, čo každý z nás potrebuje ako soľ – o dohode. Je jedno, či tým myslíme dohodu medzi ženou a mužom, medzi politikmi a ich stranami, medzi rozličnými národmi alebo medzi pozemšťanmi a mimozemšťanmi. Bez dohody ostane vždy len spor, čo určite nie je dobrý výsledok. S dohodou to dopadne určite lepšie,“ vysvetlil Jano Kuric.

Vidiek hrá v zostave gitarista Richard Jajcay, na bicích Ondrej Tomčala (ďalší zo zakladajúcich členov skupiny) a na basgitare Martin Klačanský. Pod hudobný mix sa podpísal Martin Čema a mastering majú na svedomí londýnske Metropolis Studios.

Novinka vychádza na všetkých digitálnych službách a čoskoro aj na dvojalbume (2LP a 2CD) najväčších hitov skupiny Vidiek s názvom Vidiek Najvidiekovatejší.

Zdroj: PR Správa; www.youtube.com