Richard Müller má dvojplatinu a chystá letné turné!


Fanúšikovia Richarda Müllera sa dočkali! Tešiť sa môžu na jeho turné, ktoré odštartuje koncom júla.

Legenda slovenskej hudobnej scény zahrá počas letnej koncertnej šnúry aj skladby z najnovšieho albumu Hodina medzi psom a vlkom, ktorý žne mimoriadny úspech. Predáva sa tak dobre, že už má status „Double Platinum“. Na letnom turné však nebudú chýbať ani osvedčené a notoricky známe hity ako Milovanie v daždi, Cigaretka na dva ťahy či Tlaková níž.

„Keď som po štyroch rokoch vydával nový album, nepredstavoval som si, že ho ľudia príjmu až takto dobre. Teším sa z každého úspechu a pozitívnej odozvy fanúšikov. Ďakujem každému jednému, že napriek tejto komplikovanej dobe si kúpili moje CD alebo vinyl. Úprimne ďakujem,“ prezradil dojatý umelec.

Tieto dni trávi Richard s tímom skvelých muzikantov v skúšobni. Hrať a spievať naživo im totiž nedokáže nahradiť žiadna iná aktivita. V rámci letného turné navštívia 12 slovenských miest, kde zahrajú v amfiteátroch či na nádvoriach hradov.

„Priamy kontakt s fanúšikmi nič nenahradí. To určite potvrdí každý hudobník. Už sa naozaj nevieme dočkať. Navyše, koncerty pod holým nebom majú vždy jedinečnú energiu a asi nám už všetkým chýba kvalitná muzika z pódií,“ dodáva Richard Müller.

Na turné ľudí môže navnadiť aj ďalší singel z nového Richardovho albumu.  Po úvodnom singli Siedme nebo, ktoré Richard predstavil vlani, teraz prináša razantú skladbu Defekt na duši. Pieseň dostáva aj vizuálnu podobu ako lyric video.

Zdroj: PR SPRÁVA; YouTube