4 tipy pre vzťahy na diaľku


Posilnite vzťah, ktorý prekonáva veľké vzdialenosti

Zdroj: shutterstock.com

Každý typ vzťahu má svoje výhody a nevýhody. Pri vzťahu na diaľku bývame častejšie smutnejší, pretože nemôžeme vidieť svoju polovičku tak často, ako by sme chceli.

Dôvera
Každý vzťah má svoje základy položené na dôvere. Práve pri diaľke si viete overiť, ako a či svojmu partnerovi veríte a naopak. Pokiaľ si neveríte už teraz, ako chcete fungovať v spoločnej domácnosti?

Vzdialenosť ako záťažový test
Či ste bez partnera pár dní alebo mesiacov, nebodaj rokov, je to test partnerstva, ktorý overí jeho silu. Nie každý pár to zvládne, no aj vďaka takémuto testu zistíte, či k sebe patríte.

Komunikácia
Bohužiaľ nemôžete komunikovať ako v bežnom vzťahu, ale netreba konverzáciu podceňovať na diaľku. Je toľko možností, ako sa dá spojiť s niekým na druhej strane sveta alebo krajiny, že neexistujú výhovorky. Ukáže to, či ste na vzťah zrelí a či ste na rovnakej intelektuálnej úrovni.

Zhodnotiť vzťah
Ak vám chýba denné mojkanie, dotyky alebo bozky, tak vzťah na diaľku asi nie je úplne pre vás. Vo vzťahu na diaľku je ťažké prekonať absenciu nežností no dá sa to zvládnuť, a o to viac to môžete oceniť počas osobného stretnutia.