Novodobé formy zoznámenia sa


Niektorí preferujú pri zoznamovaní osobné stretnutia, iní zase hľadajú toho pravého na internete. Novodobou zlatou cestou sú tzv. rýchle rande. Vieme viac!

Zdroj: shutterstock.com

Internetové zoznamky na viacero spôsobov

Dnes existuje vo svete internetu desiatky online zoznamiek, ktoré nám pomáhajú hľadať toho pravého, buď to podľa vopred nami stanovených kritérií alebo aj cestou tzv. osudu, kedy možnosť napísať svojmu potenciálnemu partnerovi dostaneme iba vtedy, keď on sám prejaví totožné sympatie ku nám.

Táto cesta zoznamovania sa je skôr určená pre tých, ktorí sa s hľadaním svojej lásky až tak veľmi neponáhľajú alebo je pre nich lepšie vymeniť si prvé dojmy a komplimenty s dotyčným na diaľku a bez zbytočného stresu.

Naozaj rýchle rande

Pre tých, ktorí preferujú pri zoznamovaní skôr osobný kontakt, avšak pre uponáhľanosť doby si nedokážu nájsť čas nato, aby absolvovali jedno rande za druhým, je určený tzv. Speed dating alebo rýchle rande, kedy sa na jednom mieste stretne rovnaký počet mužov a žien v podobnom veku a v relatívne krátkom čase si môžu spomedzi všetkých uchádzačov nájsť toho pravého.

Na každého ,,partnera“ máte cca. 6 minútový rozhovor, v rámci ktorého sa ho môžete opýtať na všetko dôležité, podstatné a zaujímavé, aby ste tak na konci večera vedeli záväzne označiť jedného alebo viacerých adeptov, s ktorými by ste sa radi stretli aj nabudúce. Pokiaľ to isté urobí aj druhá strana voči vám, tak získate obaja cenný kontakt na dohodnutie si ďalšej schôdzky.