Prepitné na lepší rok!


Hovorí sa, že nádej umiera posledná, a vždy môže prísť niekto, kto nás opäť postaví na nohy! Niečo podobné sa stalo aj Danielle z amerického mestečka Alpena.

Zdroj: shutterstock.com

Z ulice do vlastného bytu

Američanka Danielle si prešla skutočne náročnou skúškou života, kedy sama bojovala so závislosťou, a ocitla sa dokonca aj na ulici. Napriek všetkému, sa jej podarilo pozviechať, presťahovať sa do nového mesta a zamestnať sa ako čašníčka. Medzitým sa stala aj slobodnou mamičkou, a preto sa jej hodil každý jeden zarobený dolár.

Obrovská radosť prišla koncom minulého roka, kedy obsluhovala jeden milý párik, ktorých účet bol 23 dolárov. Možno osud, a možno zázrak zariadili, že sa rozhodli dať Danielle priam novoročné prepitné - rovných 2020 dolárov. A na účet stihli ešte dopísať: ,,Šťastný Nový rok!“

Radosť, ktorá sa šírila ďalej

Danielle nemohla uveriť svojim vlastným očiam, keď uvidela túto milú ,,pozornosť.“ Aj vďaka tomu, sa jej podarilo posplácať dlhy, zariadiť si vlastné bývanie a svojim deťom tak zabezpečiť svetlejšiu budúcnosť.

Zároveň sa Danielle rozhodla šíriť túto radosť aj ďalej, a najbližšie keď bola večerať v reštaurácii, tak nechala čašníkovi rovnako symbolické prepitné, a to 20,20 dolárov.