Chcete byť atraktívna žena? TOTO musíte vedieť!


Existujú medzi nami ženy, ktoré keď vstúpia do miestnosti, hneď upútajú pozornosť mužského pokolenia. Ako to robia?

Zdroj: shutterstock.com

Častokrát si myslíme, že a to, aby sme na seba upútali pozornosť mužov, musíme byť krásne, upravené, musíme mať postavu bohyne a samozrejme musíme byť tip top oblečené. Väčšina mužov netúži po chodiacej dokonalosti, ale po takej žene, ktorá je výnimočná a dokonalá aj s nedokonalosťami. Každá žena je krásna, je na nej niečo dokonalé.

Muži uprednostňujú väčšinou ženy, ktoré dodržiavajú tieto body:

  1. Nemusíte mať dokonalú postavu, nemusíte podstupovať rôzne zákroky, ktoré vás vylepšia. Stačí ak sa budete o seba starať. Muži uprednostňujú ženy, ktoré majú zdravé vlasy, pekný úsmev, biele zuby a čistú pleť. Taktiež si všímajú, aj keď sa nám to nezdá naše nechty, ruky a chodidlá. Jednoducho povedané, musíte sa o seba starať. Bez toho u mužského pohlavia nepochodíte.
  2. Mužom sa páčia ženy s napojenými vlasmi, umelými prsami a napichanými perami, avšak trvalo pri mužoch vyhráva prirodzenosť. Buďte prirodzená, nemeňte sa. Zvýraznite na sebe to, čo na vás vyniká. Efekt sa dostaví ihneď.
  3. Muži majú radi sebavedomé ženy. Ak nemáte dostatočné sebavedomie, popracujte na tom.
  4. Dbajte na to, čo nosíte. Nemusíte chodiť od hlavy po päty oblečená v značkových veciach. Kombinujte veci s citom, vyberajte si farby, ktoré sa k vám hodia.
  5. Empatia a láskavosť robia ženu v očiach mužov tou pravou.