TOTO sú najhorúcejšie jesenné trendy hodné vášho šatníka


Jesenná sezóna už začala v plnom prúde. Často sa pýtate, čo je in a čo je out? Ktoré prvky sa opäť vracajú, čo je v súčasnej dobre moderné?

Zdroj: shutterstock.com

Oblečenie vhodné na jeseň je v súčasnej dobe rôznorodé, no i napriek tomu majú niekedy ženy problémy ho správne nakombinovať, zladiť. Túto jeseň budú letieť mini kabelky. Mini kabelky zaznamenávajú obrovský come back. Síce ich veľkosť nie je dostatočná, rozhodne s nimi zaujmete pozornosť v spoločnosti, v ktorej sa budete práve nachádzať.

Ďalší kúsok, ktorý by vo vašom šatníku túto jeseň nemal chýbať je oblečenie s nafúknutými rukávmi. Trend s nafúknutými rukávmi je späť. Ak máte v skrini takéto veci, určite ich vyberte a začnite nosiť. Dajte si však pozor na to, aby nemali vypchávky. To trendy rozhodne nie je.

Ak chcete dať svojmu outfitu dôraz, doplňte ho opaskom. Váš jednoduchý outfit tak dostane lepší šmrnc. Opaskom dokážete váš outfit sceliť.

Túto jeseň budú veľmi obľúbené aj asymetrické strihy v oblasti krku. Tieto strihy nesú dotyk ženskosti, tajomna a pôvabu. Netreba však zabúdať ani na farby. Túto jeseň budú v kurze zelené a fialové tóny. Ich rôzne farebné prevedenia valcujú móla takmer všetkých svetových značiek.

Výbornou správou pre vás je, že s chladným počasím môžete začať vyťahovať svoje jesenné kabáty. In túto jeseň budú dlhé kabáty v rôznych farebných prevedeniach.