Sila MESIACA nás dokáže ovplyvniť


Veľa ľudí pociťuje silu mesiaca na vlastnej koži. Jeho silu už oddávna využívali v svoj prospech naši predkovia v rôznych oblastiach života.

Zdroj: shutterstock.com

Mesiac má veľkú silu. Určuje rytmus odlivov a prílivov. Už od dávna sa traduje, že samotný Mesiac má veľmi veľký vplyv na duševný život človeka, čo je možné pozorovať najmä keď je spln. Najčastejšie to pociťujú ženy, ktoré podliehajú veľkým hormonálnym výkyvom a majú sklon k citovým výbuchom.

Pomocou samotného Mesiaca vieme odhaliť, kedy je ten najlepší čas na rozmaznávanie svojho tela a duše, na vykonávanie rôznych činností v domácnosti a v záhrade. Vyskúšajte týchto pár tipov, možno budete príjemne prekvapení.

  1. Pri pomliaždeninách, natiahnutých šľachách, bolestiach kĺbov namočte textilnú vreckovku do olivového oleja a priložte ju na postihnuté miesta. Vreckovku prikryte fóliou a obviažte ju obväzom. Tento postup opakujte viac dní, nocí po sebe pri pribúdajúcom Mesiaci.
  2. Najlepší čas, kedy je dobré ošetrovať svoje bradavice a kurie oká je presne keď začne spln.
  3. Máte suché ruky? Doprajte si kúpeľ rúk počas ubúdajúceho Mesiaca. Olivový olej zohrejte na telovú teplotu a vykúpte v ňom ruky aspoň 20 minút. Na ruky natiahnite rukavice a nechajte olivový olej pôsobiť, vsiaknuť. Vaše ruky sa vám poďakujú.
  4. Chcete aby vám vaše vlasy rástli rýchlejšie? Podstrihnite si ich pri pribúdajúcom Mesiaci.
  5. Pri splne Mesiaca sú mnohí ľudia podráždení, nespokojní a unavení. Je dokázané, že krátka meditácia v tomto období dodá vášmu telu pozitívnu energiu.
  6. Ak máte problém so stvrdnutou kožou na nohách, odstráňte si ju pri ubúdajúcom Mesiaci. Koža by mala byť viacej poddajnejšia.