Čo by mal zvládnuť opraviť každý správny chlap?


Časy, kedy chlapi zakladali oheň a lovili potravu pre celú rodinu sú už dávno za nami, avšak zručnosť by mala byť aj naďalej ich silnou stránkou. Čo všetko to ale obnáša?

Zdroj: shutterstock.com

Od garáže až po plafón

Hoci budú niektoré ženy namietať, tak chlapom to za volantom pristane predsa len o čosi viac. Teraz nemáme na mysli len samotné riadenie vozidla, ktoré už dnes môže byť aj autonómne, ale celú jeho operatívu, od výmeny kolesa či motorového oleja, až po správne zaparkovanie v garáži domu.

Kompetencie chlapa sa nekončia ani za dverami domácnosti, kde by ho z pohody nemal vyrušiť ani kvapkajúci vodovodný kohútik či vypálená žiarovka. Proste, voda, svetlo a bezpečná cesta domov by mala byť v ich každodennom slovníku.

Ak treba, pomôže aj ,,hodinový manžel“

Samozrejme, existujú aj ,,problémy“ v domácnosti, na ktoré si každý chlap netrúfne a volať opravára je ešte stále príliš drahá alternatíva.

V takomto prípade, prichádzajú na scénu tzv. hodinoví manželia, ktorí možno v minulosti vykonávali predmetné remeslo aj profesionálne, avšak teraz je to pre nich skôr milé hobby. Vďaka tomu, môže byť vaša pokazená zástrčka, upchatý záchod, či dokonca padajúca omietka v rukách skutočných majstrov, ktorí si za svoju prácu vypýtajú symbolickú sumu alebo dokonca ,,Pán Boh zaplať!“