Súvisí vaša obľúbená farba aj s vašou osobnosťou?


Rôzne farby v nás vyvolávajú rôzne emócie. To, aká farba sa nám prirodzene páči a láka nás to k nej, môže prezradiť aj niečo o nás.

Zdroj: shutterstock.com

Ak máte radi červenú: Ste silná osobnosť s obrovskou dávkou energie. Červená je farbou ohňa, lásky a vášne, povzbudzuje silu a priebojnosť. Pravdepodobne často konáte unáhlene a bez rozmyslu, dynamická červená vám nedovolí čakať.

Ak máte radi žltú: Mnohí si ju spájajú s radosťou, slnkom, svetlom a pozitívnymi emóciami. Žltá je naozaj farbou optimistov a tých, ktorí sa nad všetkým dokážu povzniesť.

Ak máte radi modrú: Modrá je farbou pokoja, dôvery, zodpovednosti a pohody. S modrou sa spájajú ľudia dôveryhodní, ale aj citovo založení, zasnívaní a s „hlavou v oblakoch“.

Ak máte radi zelenú: Prírodná zelená je obľúbenou farbou tých, ktorí aj do prírody naozaj radi chodia. Zelená je farba kreativity a zmyselnosti. Ten, kto sa rád obklopuje zelenou je výnimočný a originálny.

Meňte si osvetlenie podľa nálady

Vytvorte si dokonalú atmosféru pomocou stmievateľných svetiel Philips Hue. Energeticky úsporné osvetlenie, ktoré je možné ovládať na diaľku a pomôže Vám vytvoriť si ideálne svetelné podmienky, ktoré budú vyhovovať Vašim predstavám, činnosti či nálade.

​viac o Philips Hue