Potrebujete sa vyzúriť? Zbehnite do posilňovne


Vykonaná energia pomôže telu aj duchu.

Moderné trendy sa sústreďujú najmä na zdravý životný štýl a veci s ním súvisiace. V uponáhľanom svete nám každý odporúča len tak doma oddychovať, prípadne vybehnúť si na prechádzku do prírody. Nepochybne nám to pomôže, ale niekedy zo seba proste musíme vybiť zlosť. Isté britské fitness centrum prišlo so svojským nápadom – ponúka svojim klientom možnosť doslova vymlátiť zo seba zlú energiu.

Program s názvom Brexfit umožnil klientom vybúriť udieraním a kopaním do boxovacieho vaku s fotkou Borisa Johnsona (silný zástanca brexitu) alebo skákaním vo vreci s podobizňou Theresy Mayovej. Doma v Británii sa tento program tešil obrovskému úspechu a nepochybne by uspel aj v iných krajinách, vrátane nášho Slovenska.

Ľudia totiž neventilovali hnev iba z brexitu, ale najmä z každodenného života. Je dôležité mať svoj hnev pod kontrolou a vedieť ho ovládať, ale na všetko existuje miera. Bol by určite dobrý nápad ísť si do fitka zabúchať do vreca určeného na to, než by sme si mali vybíjať svoj hnev na našej domácnosti alebo nebodaj na našich najbližších. Preto by sme určite viacerí radi prijali takúto možnosť aj u nás.