Meninoví oslávenci 33. týždňa


Tento týždeň oslavujú Darinky, Ľubomírovia, Mojmírovia, Marcelky, Leonardovia, Milice a Elenky s Helenkami.

Zdroj: shutterstock.com

Pondelok – Darina: Táto žena je doslova darom. Vychádza to z juhoslovanského pôvodu mena. Nechýba jej ambicióznosť, ktorú skvele využije na učenie nových vecí. Miluje voľnosť a cestovanie, stereotyp ju ubíja.

Utorok – Ľubomír: Čoho sa chytí, to dokončí. Okolie oceňuje jeho mierumilovnú povahu a rozumné riešenia. Neznáša klamstvo a váži si úprimnosť, aj keď niekedy bolí.

Streda – Mojmír: Človek s obrovským šarmom a humorom. Navonok pôsobí ako otvorená kniha, no do jeho vnútra vidí len málokto. Veľké problémy má s dôverou a rád si necháva všetko v tajnosti.

Štvrtok – Marcela: Význam mena hovorí o Marcele ako o malej bojovníčke, ktorou aj je. Nezastaví sa pred žiadnou prekážkou. Ochota pomáhať druhým niekedy posúva jej vlastné potreby na druhé miesto.

Piatok – Leonard: Pôvodom nemecké meno znamená „silný ako lev“. Leonardovia sú vždy radi v dobrej spoločnosti, nemajú radi faloš a radi bojujú za spravodlivosť.

Sobota – Milica: Ženy s týmto menom žiaria šťastím a vysielajú pozitivitu. So zasnívanou dušou sú z nich skvelé umelkyne, spisovateľky či fotografky. Na svoju milotu a dôverčivosť však často nepekne doplatí.

Nedeľa – Elena, Helena: Meno Elena je odvodené od Heleny, majú preto veľa spoločného. Rady žijú svoj život po svojom, bez pravidiel a „dirigovania“ ostatných. Sú nezávislé a priebojné, čo im zaručí vždy o niečo ľahšiu cestu k úspechu.