Meninoví oslávenci 30. týždňa


Nezabudnite tento týždeň pogratulovať nositeľom týchto mien.

Zdroj: shutterstock.com

Pondelok 22.7.

Magdaléna – meno hebrejského pôvodu, „Magdala“ – veža. Magdalény sú emotívne, úprimné a často sa veľa nad všetkým hlboko zamýšľajú.

Utorok 23.7.

Oľga – ruské meno, znamená „zdravý a šťastný“. Oľgy sú vynaliezavé športovkyne s jasným cieľom do života. Rozhodnosť nie je jej silná stránka, no je skvelá a odhodlaná vedúca.

Streda 24.7.

Vladimír – „vládni svetu“ hovorí toto slovanské meno. Aj napriek tomu je majiteľ tohto mena skôr flegmatik a namiesto náhlenia sa robí všetko pomalšie. Jeho silnou vlastnosťou je zodpovednosť a humor.

Štvrtok 25.7.

Jakub – hebrejský pôvod tohto mena, „Jakagobh“ znamená držiaci sa za pätu, druhorodený. Jakubovia sú muži so silnou osobnosťou, ktorí si vytvárajú a diktujú svoje vlastné podmienky.

Piatok 26.7.

Anna, Hana – Anna má hebrejský pôvod s významom „milá, milostná“. Anna je sebavedomá žena, ktorá nepozná únavu a jej šiesty zmysel jej vždy dobre napovie. Hany sú zas rady stredobodom pozornosti a v živote očakávajú dobrodružstvá, láka ich neznámo.

Sobota 27.7.

Božena – „Bohom obdarená“ Božena pôsobí nežným dojmom, no je priebojná, nápaditá a zarytá romantička.

Nedeľa 28.7.

Krištof – V gréckom znení „Christophoros“, teda nesúci Krista je muž milujúci život, ktorý si užíva každú jeho chvíľu. V hádkach býva ten, ktorý ich vyrieši a často má vo všetkom jasno.