Boli do seba zaľúbení, ale iba naoko


Pozrime sa na filmové páry, čo sa v skutočnosti medzi sebou nezniesli.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mnohokrát nás herecká dvojica presvedčila o autentickosti lásky na filmovom plátne. Určite si to vieme všetci predstaviť, ako sa pri natáčaní zabávajú a možno preskočí aj nejaká menšia iskrička. Samozrejme že nie vždy si dvaja sadnú a obvykle je to aj hneď vidno. Najviac obdivu si ale zaslúžia dvojice hercov, ktoré sa medzi sebou nevedeli vystáť, ale napriek tomu nás na plátne presvedčili o opaku. Pozrime sa na niektoré z nich:

Patrick Swayze a Jennifer Grey

Kto by si nespomenul na legendárny Hriešny tanec? Mnohí boli prekvapení, že Baby a Johnny neboli v skutočnosti do seba až po uši. Swayze na svoju kolegyňu viackrát sťažoval, najmä pre jej extrémnu náladovosť a zdržovanie natáčania. Táto dvojica sa ale nakoniec uzmierila a Jennifer Grey aj vyjadrila smútok nad Swayzeho úmrtím.

Pierce Brosnan a Teri Hatcher

Zdá sa, že šarm Jamesa Bonda neúčinkuje na každého. Počas natáčania svojej druhej bondovky Zajtrajšok nikdy neumiera sa Brosnan viackrát sťažoval na Hatcher pre jej neustále meškanie. To bolo ale spôsobené jej tehotenstvom (o ktorom nikto zo štábu nevedel) a neskôr sa jej Brosnan ospravedlnil.

Leonardo DiCaprio a Claire Danes

Pri natáčaní modernej adaptácie známeho príbehu o Rómeovi a Júlii sa predstavitelia hlavných postáv neustále hádali. DiCaprio označil Danes za nudnú a jej zase Leo liezol na nervy kvôli jeho neustálym žartom. Na plátne boli bezpochyby presvedčiví, ale ľudí zo zákulisia zrejme neprekvapí, že sa hlavná dvojica snaží navzájom vyhýbať.

Dustin Hoffman a Meryl Streep

Ikonický film Kramerová verzus Kramer z roku 1979 získal 5 Oscarov, pričom dvoch z nich si odniesli hlavní predstavitelia Hoffman a Streep. Práve prvý menovaný sa rád kompletne vžil do svojich postáv a ani tu tomu nebolo inak. Počas natáčania aj medzi scénami sa snažil motivovať Streep k lepšiemu výkonu, hoci dosť svojským spôsobom (raz po nej dokonca nečakane hodil pohár). Hoffman neskôr ale uznal, že jeho chovanie bolo neprípustné a že ho ľutuje.

Marylin Monroe a Tony Curtis

Nie je tajomstvom, že Monroe a Curtis boli milencami pred hitom z roku 1959 Niekto to rád horúce. Avšak ich pocity sa pred natáčaním zrejme otočili o 180 stupňov. Curtis sa o scéne, kde mal Marylin pobozkať, vyjadril ako o “bozkávaní Hitlera“. Taktiež sa o nej vyjadril, že mala divné nálady a neustále všade meškala. Zrejme ani Marylin Monroe nebola pre každého neodolateľná.