Časový tunel z roku 1988 dopadol na 1*!


27. mája (štvrtok) sme sa spoločne zobudili do iného obdobia! Vďaka časovému tunelu sme sa ocitli sme sa v roku 1988. A musíme skonštatovať - bola to zábava!

Akosi prirodzene sme totiž neriešili žiadne starosti, ale radosti, ktoré sa nám s týmto rokom spájajú! Vy ste sa pridali a nakoniec bol z toho jeden mimoriadne príjemný návrat do minulosti.

Ako býva dobrým zvykom, naši moderátori si pri tejto príležitosti vytvorili "alter ego" a tak sa nám v štúdiu vystriedali hviezdy svetového formátu, medzi nimi Kim Wilde, Kylie Minoque, Axl Rose, ale aj Sagvan Tofi.

​Rozdali sme vám množstvo atraktívnych cien, medzi nimi štýlové ruksaky s našim logom. Hlavnú cenu, plavbu loďou po Liptovskej Mare, získala poslucháčka Anka! A takto sa zo svojej výhry radovala:

Keďže je rádio predovšetkým o hudbe, naservírovali sme vám skladby, ktoré vznikli do roku 1988 (vrátane). Boli medzi nimi hity Nároční (TEAM), Dirty Diana (Michael Jackson), Orinoco flow (Enya), Listen to your hear (Roxette), Girl you know it´s true (Milli Vanilli) a mnoho ďalších. 

Svojím excelentným prehľadom o časoch minulých už tradične prispeli aj televízni archivári Miki Michelčík a Rado Kuric. Ich rozprávanie si môžete vypočuť TU

Časový tunel sa opäť otvorí a my sa vďaka nemu opäť prenesieme v čase. Už čoskoro! ;-)