Chlap a nákup? Hotové peklo.


Máte doma chlapa, ktorý neznáša nakupovanie? Stáva sa vám, že keď svojho chlapa pošlete na nákup, tak prinesie len niečo? Poznáme to.

Zdroj: shutterstock.com

Poslať chlapa na nákup je hotové peklo. Naša Dominika si to vyskúšala začiatkom týždňa, skolila ju choroba a potrebovala ju poriadne vyležať. Nebola schopná zvládať všetky aktivity, ktoré v bežné dni zvláda bez problémov. Bola nútená na nákup poslať svojho milovaného snúbenca. Ako tvrdí Dominika, bolo to poriadne peklo.

Dominika mu napísala presný zoznam, čo všetko treba nakúpiť. Niektoré veci má už jej snúbenec graficky podchytené avšak, celý nákup mu trval hodinu. Chcete vedieť či nakúpil všetko? Hádajte. Nie, mlieko chýbalo.

Ani Martin nemá práve talent na nákupy. Počas toho ako žil ešte sám, mal oproti bytu potraviny, kde presne vedel čo sa kde nachádza. Vedel presne kde je štvrť chleba, kde je maslo, kde sú párky a kde je syr. Ostatné k životu nepotreboval. Na väčší nákup zvykol chodiť do supermarketu. Nakupovanie bral ako istú formu výletu.

Naposledy ho ale frajerka poslala nakúpiť do obchodu veci, ktoré potrebovali. Martin po návrate z obchodu len zúfalo skonštatoval: „Prosím, budem robiť čokoľvek, len ma už neposielaj nakupovať.“

Ako to máte s nakupovaním vy? Máte doma pri sebe chlapa, ktorý nemá rád nakupovanie? Pošlete chlapa na bežný nákup, namiesto všetkých nakúpených potravín máte doma hotové peklo?

Chceme od vás príbehy! Dajte nám vedieť. Tešíme sa, nech sme v tom spoločne.