Najkurióznejšia krádež auta roku 2019 sa stala len kúsok od Slovenska


Zostali sme tak trochu prekvapení, pobavení a šokovaní súbežne. Kúsok od nás…

Zdroj: shutterstock.com

... v Brne riešia kurióznu vec. Chlapík len tak išiel mestom a objavil kľúče od luxusného auta. Kľúče mal, auto nikde. A tak trpezlivo chodil a hľadal. Až k tým kľúčom našiel aj príslušné auto.

Čorkol ho teda úplne neinvazívne. Odomkol, naštartoval a jazdil. Až do chvíle, kým nedostal defekt. Auto potom pekne zaparkoval na parkovisko, lebo na servis už peniaze nemal. Policajti ešte nevedia, kto to bol. Ale auto sa majiteľovi vrátilo. Ten vyčíslil škodu na asi 4000 kaček, čo je v eurách asi 155. 

Nás ale zaujalo, akú trpezlivosť ten chlapík mal. Hľadať auto po celom meste... Nie každý má v sebe toľko trpezlivosti. Sú ľudia, ktorí sú slušní. Zbiera sa to v nich a oni sú stále pokojní, až to praskne. 

A sú ľudia, ktorým prasknú nervy prakticky okamžite. Ako napríklad našej Dominike, ktorá nemá trpezlivosť s nikým a ničím.

Napíšte nám ešte teraz, kedy ste stratili trpezlivosť a niekoho poslali niekam. Kam, to nemusíte. Domyslíme si. Ale prečo a za akých netradičných, možno trochu vtipných okolností to bolo. 

A čo s tým budeme robiť? Predsa rozoberať v Dobrom ráne s Dominikou a Martinom. Už zajtra.