Kedy je správny čas na deti? Keď je človek ešte mladý alebo starší a rozvážny?


Ako to celé začalo? Poslucháč Milan nás pobavil...

Zdroj: shuttestock.com

… napísal SMSku, že dnes ide po dovolenke do práce. Konečne. Má tesne po 40-tke, tri malé deti na krku. Na dovolenke síce bolo pekne a super, no rozhodne si neoddýchol

Bol tam ako animátor voľného času pre vlastné deti. Keby aspoň zadarmo. Ale on namiesto toho ešte aj celý zájazd financoval. Posledné dva dni sa už normálne tešil do práce.

Človek po 40-tke už zvykne byť vybúrený a má rád akýsi svoj pokoj. Takže dovolenka s deťmi vie byť trošku šibeničná vec.

Na druhej strane, náš Martin má po 40-tke a deti plánuje.

Povedzme, že by sa mu už aj celkom pozdávala myšlienka, že by sa to nejako podarilo vybaviť. Výrobný proces je na 9 mesiacov. Ďalších 5 rokov kým sa z toho stane samostatná jednotka. Ak do toho príde ešte jedno, tak si mierne vydýchne niekde pred 60-tkou.

Čo je lepšie? Mať deti okolo 20-tky? Síce ešte nevybúrený, ale predsa? A potom sa búriť so svojimi už dospelými deťmi súbežne? Alebo sa vybúriť a potom mať deti?

Nám sa nepodarilo rozhodnúť. Veríme, že nám pomôžete svojimi príbehmi, najlepšie aj s argumentmi. Budeme to riešiť už zajtra v Dobrom ráne s Dominikou a Martinom.

Dajte nám vedieť ešte dnes do komentárov.