Najlepšie hlášky ľudí, ktorí v pesničke počujú to svoje


Zdá sa vám, že tu niečo nesedí? Áno, veď kaskadér “nekrákořil”, ale krátko žil. Aj keď to obsahovo nie je práve vtipné, ale počuté sloveso krákořil nás určite pobaví. Stalo sa aj vám, že ste v piesni počuli to svoje a celý čas ste si to tak pospevovali?

Zdroj: shutterstock.com

Často sme si piesne spievali tak, ako sme ich započuli. Nie vždy nám bol jasný význam. Hlavne, že bola dobrá melódia. Slová sme si už akosi dopasovali.

V pondelkovom Dobrom ráne s Dominikou a Martinom sa zasmejeme, aké skomoleniny ľudia používali. Martin sa dlho zamýšľal nad tým, kde je Morece. Aj vy sa pýtate, že čo to je? Ani Miro Žbirka s piesňou Atlantída to netuší.

Náš skvelý moderátor totiž počul: “Morece z brány čias.” Až po dlhom čase pochopil, že to nie je žiadny geografický útvar. Musel si mozgové bunky nastaviť, aby začali správne používať: “More cez brány čias.”

Dominika tiež nie je výnimka. Stále nevedela pochopiť, prečo Jana Kirschner sedí mesiac na strome. Veď chudák jej zadok. Až neskôr sa z toho vymotala. Nie Jana, ale Mesiac sedí na strome :)

Poslucháčka Evka, niekdajšia DJka, zápasila s piesňou Ketamoni. Veľká záhada. Viete ktorá to je? No predsa Get down on it od Kool and the gang. A ešte máme jedno z slovenskej hudby: “Najhoršie výčitky, sú keď jeme…”

Napíšte nám, ktoré texty pesničiek ste si komolili. Bude to určite veľká zábava.