Dovolenka na Slovensku je DOBRÝ nápad! Vyhrajte pobyt v kúpeľoch s Rádiom Vlna


V hre sú aj ďalšie skvelé ceny, vďaka ktorým si užijete chvíle na Slovensku.

Kde radšej oddychujete? Doma na Slovensku alebo vás láka zahraničie? 

Ak sa poobzeráme okolo seba, tak zistíme, že na Slovensku máme skvelé miesta na oddych. A nie sú to len Tatry, ale máme tu nádherné jaskyne, vodné plochy a aquaparky, kúpele či hrady a zámky. Ak neviete, kam skôr, zapojte sa do súťaže s Rádiom Vlna a vyhrajte pobyt v Kúpeľoch Sklené Teplice.

Areál kúpeľov je uspôsobený príjemným nenáročným prechádzkam. Krásne hornaté okolie kúpeľov ponúka veľa možností pre náročnejšie prechádzky po turistických chodníkoch lesmi Štiavnických vrchov. V letných mesiacoch si môžu klienti vyplniť voľný čas posedením pri živej hudbe. V neposlednom rade sú pre klientov zaujímavé aj fakultatívne výlety do okolitých historických miest, ako napr. Banská Štiavnica, Kremnica, Zvolen alebo Banská Bystrica. 

Každý deň od pondelka 20.7. do piatka 24.7. 2020 môžete vyhrať dennú cenu a na konci týždňa hlavnú cenu - relaxačný pobyt na tri noci pre 2 osoby s procedúrami a plnou penziou v historickom kúpeľnom dome Goethe v kúpeľoch SklenéTeplice + 2 x 65€ permanentka na akékoľvek liečebné procedúry.  

V pondelok hráte o dennú cenu: 1x 4 vstupenky + 4 uteráky do Thermalparku Corvinus vo Veľkom Mederi

V utorok hráte o dennú cenu: 2x vstupenka do galérie Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici + 2 x vstupenky na lanovku Tatranská Lomnica

V stredu hráte o dennú cenu: 2 x vstupenky pre 2 osoby do Múzea v Kežmarku (Kežmarský hrad) 

Vo štvrtok hráte o dennú cenu: Liečebná/relaxačná procedúra podľa vlastného výberu pre 2 osoby v Kúpeľoch Červený Kláštor Smerdžonka

V piatok hráte o dennú cenu: Bachledka – 1x rodinná vstupenka na Chodník korunami stromov (2 dospelé osoby + 2 deti)

Súťaž prebieha každý pracovný deň na facebooku Rádia Vlna. 

V spolupráci s SLOVAKIA TRAVEL 

Zdroj: PR článok