Osamostatnite sa a bývajte vo vlastnom


Byt v Bratislave nemusí byť len pre „vyvolených“. Na realitnom trhu v hlavnom meste sa konečne objavil projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné byty za dostupné ceny.  

Chcete sa osamostatniť a bývať vo vlastnom, ale ceny nehnuteľností v Bratislave vás odrádzajú? Projekt Ovocné sady prináša byty ako stvorené pre mladých ľudí a mladé rodiny, ktoré sú navyše najlacnejšie vo svojom segmente.

Nová obytná štvrť Ovocné sady sa bude nachádzať v mestskej časti Trnávka pri Ivanskej ceste neďaleko Avionu, Ikei či Pharosu. Najväčšími výhodami tohto projektu sú okrem dostupnej ceny aj kvalitné stavebné materiály, praktické dispozície bytov a verejná škôlka.

Ovocné sady predstavujú praktické riešenie pre mladých ľudí, ale aj pre rodiny s deťmi, ktoré hľadajú nové miesto pre život. Ku kvalite bývania prispeje park so zeleňou, komunitný gril a dobrá občianska vybavenosť.

Architekti mysleli na samotárov, mladé páry, ale aj rodiny s deťmi. Jednoizbové, dvojizbové a trojizbové byty majú praktické dispozície, každý byt má balkón a predávajú sa zariadené v štandarde, teda s podlahami, obkladmi a sanitou v kúpeľni. K bytu patrí pivničná kobka a parkovacie miesto, takže vždy si budete mať kam odložiť lyže či bicykel.

Do centra mesta to autom trvá približne 15 minút, samozrejme v špičke alebo v prípade dopravnej nehody je ten čas dlhší. Ak ste vodič, môžete si vybrať z viacerých trás. Nehodu na obchvate môžete obísť cez Galvaniho ulicu alebo Ivanskú a Trnavskú cestu.

Súčasťou areálu bude centrálny park so zeleňou a okrasnými ovocnými stromami, detské ihrisko a verejná materská škola s vlastným ihriskom. Na prízemí bytových domov budú obchodné prevádzky ako potraviny či kaviareň.

Ak ste vášnivým športovcom či športovkyňou, poteší vás neďaleká Jump Aréna, lezecká stena K2 či športové centrum Aircraft. V teplých mesiacoch môžete využiť aj cyklochodník vinúci sa pozdĺž Malého Dunaja. Môžete sa schladiť v neďalekých Zlatých Pieskoch.

Ovocných sadoch nájdete všetko, čo k dobrému životu v Bratislave potrebujete. Osamostatnenie sa nikdy nebolo jednoduchšie.

Dajte zbohom mama hotelu a bývajte v Ovocných sadoch v Bratislave. Viac na www.ovocnesady.sk.

https://ovocnesady.sk/

 

Zdroj: PR článok